RTL2
Logga in
Besök nya Kalender.se: https://kalender.se & skapa konto
Januari
Jan
Februari
Feb
Mars
Mar
April
Apr
Maj
Maj
Juni
Jun
Juli
Jul
Augusti
Aug
September
Sep
Oktober
Okt
November
Nov
December
Dec
<
November
Nov
December 2019
Januari
Jan
>
Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag
V
25
Katarina, Katja
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
17:00 Rockford tar över
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
26
Linus
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
17:00 Rockford tar över
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
27
Asta, Astrid
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
17:00 Rockford tar över
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
28
Malte
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
17:00 Rockford tar över
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
29
Sune
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
17:00 Rockford tar över
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
30
Anders, Andreas
12:00 F/X (R)
13:00 F/X (R)
14:00 Rockford tar över (R)
15:00 Rockford tar över (R)
16:00 Långfilm
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 B.L Stryker
1
Krav på vinterdäck
Oskar, Ossian
11:00 Sliders (R)
13:00 F/X (R)
14:00 F/X (R)
15:00 F/X (R)
20:00 Egypt
21:00 Långfilm
48
2
Beata, Beatrice
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
3
Lydia
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
4
Barbara, Barbro
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
5
Sven
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
6
Niklas, Nikolaus
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
7
Angela, Angelika
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 Långfilm
21:00 Långfilm
8
Virginia
11:00 Sliders (R)
49
9
Anna
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
10
Malena, Malin
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
11
Daniel, Daniela
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
12
Alexander, Alexis
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
23:00 Forever Knight
13
Lucia
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Långfilm
14
Sixten, Sten
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 Långfilm
21:00 Långfilm
15
Gottfrid
11:00 Sliders (R)
21:00 Långfilm
50
16
Assar
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Forever Knight
17
Stig
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Rättvisans gång
18
Abraham
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Rättvisans gång
19
Isak
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Rättvisans gång
20
Israel, Moses
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21
Tomas
16:00 One Christmas
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 Långfilm
22
Jonatan, Natanael
11:00 Highlander: The Raven (R)
11:00 Sliders (R)
51
23
Adam
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
11:00 21 Jump Street (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:00 Batman
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Rättvisans gång
24
Julafton
Eva
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 En Julsaga
25
Juldagen
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 Fågel utan vingar (1)
21:00 Merlin
26
Annandag jul
Staffan, Stefan
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 Fågel utan vingar (2)
21:00 Merlins återkomst
27
Johan, Johannes
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 Fågel utan vingar (3)
21:00 Marco Polo (1)
28
Benjamin
16:00 Svarte Piraten
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 Monte Walsh
21:00 Marco Polo (2)
29
Natalia, Natalie
11:00 Highlander: The Raven (R)
11:00 Sliders (R)
16:00 Mannen från Öst
52
30
Abel, Set
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
23:00 Rättvisans gång
31
Nyårsafton
Sylvester
07:00 På heder och samvete (R)
08:00 A-Team (R)
10:00 Roswell (R)
12:00 På heder och samvete
13:00 Stargate Atlantis
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
18:30 Vadå mörkrädd?
19:00 Roswell
20:00 Svarte Orm firar nyår
21:00 Greven av Monte Cristo (1)
23:00 Rättvisans gång
1
Nyårsdagen
07:00 På heder och samvete (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Greven av Monte Cristo (2)
23:00 Rättvisans gång
2
Svea
07:00 På heder och samvete (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Greven av Monte Cristo (3)
23:00 Rättvisans gång
3
Alfred, Alfrida
07:00 På heder och samvete (R)
12:00 På heder och samvete
14:00 Babylon 5
15:00 A-Team
16:00 FX
19:00 Roswell
20:00 21 Jump Street
21:00 Greven av Monte Cristo (4)
4
Rut
16:00 Trubbel i Karibien
18:00 Firefly
19:00 Sliders
20:00 Långfilm
5
Trettondagsafton
Hanna, Hannele
11:00 Sliders (R)
16:00 Nu ger vi järnet
01
Om denna kalender
Länka till denna kalender
Direktlänk, för länkning från hemsida m.m.
https://www.kalender.se/kalender/rtl2/53588
Kort-url (för länkning i sociala medier m.m)
kurl.se/k53588
QR-kod
T.ex för uppsättning på anslagstavla, medlemsutskick m.m
Kontakt
Helgdagar m.m
Öppna kalender
Hjälp/Support
© Kalender.se Online Sverige AB
Användarvillkor
Om Cookies
Elonplan
Discord